Ti Sento -sormus, 12326MW
Ti Sento- Lupaus luksuksesta!
Tyylikäs Ti Sento -sormus tuo arkeen ja juhlaan tyyliä. Tässä hopeasta valmistetussa sormuksessa on leikitelty lämpimillä sävyillä. Sormuksen etuosasta voisi luulla, että rinnakkain on aseteltu kaksi erillistä sormusta, mutta tämä "sormuspari" onkin kokonaisuus. Toisen osion sileärunkoisessa sormuksessa keskustan keltakullatussa, umpi-istutuksessa säkenöi kirkas kuutionmallinen zirkonia. Toisessa osiossa taas keskustaa koristaa hempeä kristalli helmi sekä rungon kirkkaat zirkoniat. Myös lahja-ideana näyttävä sormus on must juttu!
Kaikki Ti Sento korut ovat rodinoitua hopeaa joten pinta kestää kauniina pidempään. Täällä voit tutustua koko Ti Sento -valikoimaamme.
Vuoden 2003 alussa Ti Sento lanseerasi ensimmäisen kokoelman muotikoruja. Tyylikkäät, naiselliset ja muodikkaat rodinoidut hopeakorut löysivät nopeasti oman asiakaskuntansa. Nykyään laajaa korumallistoa myydään jo yli 70.ssä maassa.
| Tuotenimike | tise-12326mw |
|---|---|
| Toimitusaika | 1 - 5 viikkoa |
| Väri | Hopea, Keltakulta |
| Materiaali | Hopea |
| Jalokivet | zirkoniat |
| Timanttien/Jalokivien/Kivien väri | Kirkas |
| Leveys | keskustan leveys 6mm, rungon leveys 2,5mm |

