-30%

3D Carbon, Hiilikuitu-/kultasormus, 8mm°

Tyylikäs keltakulta-/hiilikuitusormus

Upea kivetön hiilikuitu-/keltakultasormus. 3D Carbon -sormuksen runko on 8mm leveä ja rungon siäpuolen profiili on suora. Kevyt ja kestävä hiilikuitu-/keltakultasormus sopii hyvin esimerkiksi kihla- tai vihkisormukseksi. Sormus on erittäin trendikäs ja soveltuu jokapäiväiseen käyttöön.

Jos etsit hieman erilaista sormusta, niin hiilikuitusormus on sinun juttusi! Musta hiili sopii monenlaisen materiaalin kaveriksi, kuten kullan, titaanin tai hopean. 3D Carbon -sormukset ovat ajattomia ja moderneja. Tyylikäs design ja kulutusta kestävä materiaali, nämä sormukset puhkuvat luonnetta!

Varastossa
Tuotenimike
GC14-8_OUTLET25
Tarjoushinta 2 394,00 € Normaalihinta 3 420,00 €

Ilmainen toimitus yli 50,00 euron tilauksille

Ilmainen kaiverrus soveltuvilla tuotteilla

Vaihto- ja palautusoikeus 60 vrk (ei koske tilaustuotteita)

Teetä sormus, EI ostopakkoa!

Lisätietoja
TuotenimikeGC14-8_OUTLET25
Toimitusaika1 viikko - Outlet-tuotteet ovat varaston viimeisiä ja sen vuoksi niillä on rajoitettu saatavuus Malmin Korupajan varastotilanteen mukaan.
Tuoteperhe3D Carbon
MateriaaliHiilikuitu, Keltakulta 14K
Sormuksen väriKaksivärinen
Sormuksen profiiliFlakka
Sormuksen leveys rungosta7.0 mm